Cenovnik

Cenovnik usluga

Cene su izražene u dinarima (RSD), osim programa Benevale Renewal koji je izražen u evrima (EUR). Konačna cena pojedinih tretmana zavisi od individualnog plana koji se definiše na lekarskom pregledu.

Radno vreme: ponedeljak – petak, 12:00 – 19:00

Opšta medicina

Konsultacije2.000
Lekarski pregled6.000
Kontrolni pregled3.000
Opšti pregled + infuzija8.000 – 12.000
Previjanje3.000
Davanje injekcije3.000

Estetika

Konsultacije2.000
Lekarski pregled4.000
Dermatološki pregled6.000
Pregled mladeža8.000
Higijenski tretman6.000
Biološki tretman6.000
Hemijski piling6.000
All in one tretman12.000
PRX plus8.000
Dermapen12.000 – 24.000
Mezoterapija6.000
Dermoabrazija + hidra + oxy12.000
Lux tretman10.000
Biorevitalizacija12.000 – 24.000
Skinbooster18.000 – 24.000
Hijaluronski filer 1 ml26.000
Restylane hijaluronski filer 1 ml30.000
Zatezanje intima / kom10.000
Botoks 1 regija12.000
Botoks 2 regije24.000
Botoks 3 regije30.000
Botoks Nefertiti lift30.000
Botoks bruksizam30.000
Botoks hiperhidroza42.000
PRP24.000
PRP – Cellular Matrix30.000
Profhilo30.000
Profhilo Structura42.000
Polinukleotidi24.000
Kolagen stimulator60.000
Mezoterapija tela 1 doza6.000
Presoterapija – 10 tretmana20.000
EMS – 10 tretmana90.000
Uklanjanje promena kože6.000 – 24.000
Refresh paket 1 ml hijaluronski filer · botoks čela · hemijski piling65.000

Laserski tretmani

Laser za uklanjanje promena4.000
Laser za uklanjanje crvenila24.000
Laser za ujednačavanje tena24.000
Laser za hiperpigmentacije – lice24.000
Laser za hiperpigmentacije – lice i vrat30.000
Laser za hiperpigmentacije – lice, vrat i dekolte36.000

Benevale Renewal

Cene programa Benevale Renewal izražene su u evrima (EUR).

Više o tretmanu Alma Hybrid CO₂ laser →

Hybrid Lift (Alma Hybrid)

Lice450 €
Lice i vrat550 €
Lice, vrat i dekolte650 €
Gornji kapci250 €
Donji kapci250 €
Gornji i donji kapci400 €
Ožiljci od akni (full face)400 – 500 €
Hirurški ožiljci100 – 400 €
Mali hirurški ožiljci100 €
Strije250 – 500 €
Bore oko usana (pušačke / bar code)250 €

Soft Lift (bez oporavka)

Lice250 €
Lice i vrat350 €
Lice, vrat i dekolte450 €

Paket

3× Soft Lift (lice, vrat i dekolte)1.100 €

Dodaci

Impact ubacivanje leka50 – 100 €
Egzozomi za brz oporavak100 €
Maske za brz oporavak50 €

Morpheus tretmani

Lice, vrat i dekolte

Morpheus tretman lica42.000
Morpheus tretman lica i vrata60.000
Morpheus tretman lica, vrata i dekoltea72.000
Morpheus tretman lica – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman lica i vrata – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman lica, vrata – paket 3 tretmana130.000
Morpheus tretman lica, vrata i dekoltea – paket 3 tretmana160.000

Telo

Morpheus tretman ruke – nadlaktice45.000
Morpheus tretman sredina stomaka48.000
Morpheus tretman sredina stomaka i bokovi60.000
Morpheus tretman leđa48.000 – 60.000
Morpheus tretman unutrašnje strane butine45.000
Morpheus tretman zadnja strana noge48.000
Morpheus tretman unutrašnja strana butine i zadnja strana72.000
Morpheus tretman regije kolena36.000
Morpheus tretman ruke – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman sredina stomaka – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman sredina stomaka i bokova – paket 3 tretmana130.000
Morpheus tretman leđa – paket 3 tretmana130.000
Morpheus tretman unutrašnje strane butine – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman zadnja strana noge – paket 3 tretmana110.000
Morpheus tretman unutrašnja strana butine i zadnja strana – paket 3 tretmana160.000
Morpheus tretman regije kolena – paket 3 tretmana80.000

Laserska epilacija — žene

Akcija — paket od 7 tretmana

Celo telo120.000
Cele noge70.000
Pola nogu33.000
Cele ruke36.000
Kompletna intimna regija30.000
Kompletna intimna regija sa gluteusom42.000
Prepone18.000
Pazuh18.000
Nausnice12.000

Pojedinačni tretmani

Nausnice2.500
Brada2.000
Podbradak2.000
Obrazi2.000
Čelo2.000
Zulufi2.000
Podlaktica4.000
Cele ruke6.000
Linija stomaka1.000
Stomak3.500
Pazuh3.500
Kompletna intimna regija7.000
Prepone3.000
Bikini zona3.000
Cele noge14.000
Natkolenice7.000
Potkolenice6.000
Zadnjica4.000
Areola2.000
Cela leđa5.000
Donji deo leđa3.000
Kolena2.000
Održavanje – celo telo24.000

Laserska epilacija — muškarci

Akcija — paket od 7 tretmana

Celo telo180.000
Cele noge96.000
Leđa72.000
Stomak40.000
Grudi36.000
Cele ruke50.000
Ramena28.000
Pola ruku24.000
Pazuh24.000

Pojedinačni tretmani

Uši1.000
Vrat3.000
Nausnice2.500
Brada3.000
Cela leđa12.000
Jagodice2.000
Ramena5.000
Gornji deo leđa6.500
Donji deo leđa6.000
Cele noge16.000
Grudi6.500
Stomak6.500
Nadlaktica4.500
Podlaktica5.000
Cele ruke9.000
Pazuh4.000
Zulufi2.500
Zadnjica6.000
Intimna regija8.000
Prepone4.500
Natkolenice10.000
Potkolenice8.000
Kolena3.000
Održavanje – celo telo30.000

Masaže

Masaža leđa 30 min3.000
Masaža leđa 40 min4.000
Masaža celog tela 50 min6.000
Masaža celog tela 75 min8.000
Anticelulit masaža – 10 tretmana20.000

Niste sigurni koji tretman Vam je potreban?

Zakažite konsultaciju — procenićemo stanje kože i predložiti plan koji odgovara Vama.

Pošaljite upit za termin

ili nas pozovite na +381 64 9999 101